44. Warszawska Jesień Poezji należy już do przeszłości…

44.Warszawska Jesień Poezji należy już do przeszłości. Czy była imprezą udaną? Niechaj się wypowiedzą  jej uczestnicy. Niedobrze jest, gdy chwali się organizator. Ale chcemy jako Zarząd OW ZLP i ZG ZLP podziękować Wszystkim tym, którzy bezinteresownie wsparli nas w realizacji programu i stworzenia atmosfery WJP: Panu Dyrektorowi Muzeum im. A. i J. Iwaszkiewiczów – Mariuszowi Olbromskiemu, Ryszardowi Ulickiemu, Janowi Rodzeniowi, muzykom – Joannie i Romualdowi Vorbrodtom, Jarosławowi Mielcarkowi, Jolancie Żołkowskiej, Piotrowi Golli za koncerty, aktorom Andrzejowi Ferencowi, Małgorzacie Kaczmarskiej, Barbarze Majewskiej; dr Aldonie Kraus, Majce Żywickiej-Luckner, Renie Marciniak-Kosmowskiej, Lisie Gutowskiej, Małgorzacie Budzyńskiej, Joasi Pawlusek-Lendzian, dyrektorom szkół, domów kultury i bibliotek, Pawłowi Łęczukowi, Rafałowi Czachorowskiemu, Bohdanowi Wrocławskiemu. Dziękujemy Wszystkim Uczestnikom, Poetom.

Dziękujemy również fundatorom finansowym: Ministerstwu Kultury i Dziedzictwa Narodowego, ZAiKS-owi, Unii Polskich Pisarzy – Lekarzy, Związkowi Banków Polskich i Bankowi Spółdzielczemu w Grójcu.

To dobry prognostyk na przyszłość. Chcemy integrować środowiska literackie. W trakcie przygotować do 44. WJP myśleliśmy już o 45.WJP – o programie i rozszerzeniu jej zasięgu i formuły, tak, aby została październikowym Warszawskim Świętem Poezji.

Jeszcze raz dziękujemy. Z przyjacielskim pozdrowieniem. Żegnamy się tylko na chwilę, a zatem do następnego roku.

                                                                                       Zarząd Warszawski ZLP

Zarząd Główny ZLP

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii Czytelnia i oznaczony tagami , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s