Z wielkim niedowierzaniem i bólem przyjęliśmy wiadomość o śmierci naszej Przyjaciółki i Koleżanki… Wali Mikołajczyk-Trzcińskiej.

 

Walentyna Mikołajczyk-Trzcińska
tłumaczka literatury rosyjskiej, dziennikarka
zmarła w godzinach wieczornych 21 maja 2019 r.
Z wielkim żalem żegnamy Ciebie Walu.
Emanowałaś zawsze dobrą energią. Zawsze znajdowałaś czas, by pomagać innym. Byłaś Pięknym Człowiekiem, Kobietą. Będzie nam Ciebie brakowało.
I niech Ci zawsze świeci Słońce. Spoczywaj w spokoju.

Cześć Twojej pamięci.

                                                                         Oddział Warszawski i Zarząd Główny ZLP

Ten wpis został opublikowany w kategorii Wydarzenia i oznaczony tagami , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Jedna odpowiedź na „Z wielkim niedowierzaniem i bólem przyjęliśmy wiadomość o śmierci naszej Przyjaciółki i Koleżanki… Wali Mikołajczyk-Trzcińskiej.

  1. Aldona Borowicz pisze:

    Od środy (22.05.br) jestem bardzo, bardzo przygnębiona, zasmucona, Walu. Zawsze byłaś moich dobrym Duchem, tryskającym pozytywna energią. Odeszłaś, przekroczyłaś brzeg Styksu… Poznałaś wszelkie prawdy. A ja? Wciąż z niedowierzaniem myślę o tym, że na tym padole nie spotkam już Ciebie. Nie mogę sobie poradzić z ta myślą. Dziś jestem w domu. Zostawiłaś mi coś w rodzaju testamentu. Powiedziałaś w poprzedni poniedziałek po prostu: Aldona, dbaj o swoje zdrowie, nie przemęczaj się tu, w Związku. Pomyśl o sobie. Kochana, a czy Ty pomyślałaś o sobie. Byłaś dla mnie Piękną Kobietą. I taką pozostaniesz. Zawsze będę o Tobie myślała. Bądź mi wciąż dobrym Duchem z zaświatów. Na pewno kiedyś się spotkamy. Gdzieś tam na Rozwietrze. Czekaj na mnie…

    Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s